Opis
Uvod
NašePapirnate maramice za liceizrađen je od 100% čiste drvene pulpe.
Prijatan za kožu s mekom teksturom, pouzdanom snagom i visokom moći upijanja.
Dizajniran za supermarkete, ugostiteljske dobavljače, robne marke maramica i veleprodajne distributere.
Tehnički podaci
| Naziv proizvoda: | Mekana maramica za lice |
| Materijal: | Djevičanska drvena pulpa |
| Veličina lista: | 180*128 mm |
| Sloj: | 4 sloja |
| Povlači: | 360 listova (90 izvlačenja) |
| Miris: | N/A |
| MOQ: | 1 X 40 ft kontejner |
| Težina/pakiranje: | 100g |
| Veličina pakiranja: | 13x9x5,5 cm |
| Paket: | 8 paketa / vrećica s ručkom, 5 vrećica s ručkom / karton |
Pojedinosti o proizvodu


Značajke

Naše prednosti
1.OEM, ODM dostupni.
2.Pravovremeni odgovor.
3. Izvrsna usluga nakon-prodaje.
4. Naši proizvodi su životne potrebe, a ne godišnja doba, niska cijena i poštena cijena.
5. Poslovna filozofija "Kvaliteta na prvom mjestu".
6.300.000 klasa radionica.
7. Dostupni su besplatni uzorci, klijent samo treba platiti prijevoz.
Naša tvornica
Tvornica ima nekoliko proizvodnih linija, skladišta gotovih proizvoda, skladišta materijala i laboratorije za istraživanje i razvoj.

Naši certifikati
Certifikacija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 itd

FAQ
Q1.Koji je vaš MOQ?
A1:DJEČJA PELENA: 1*40'HQ kontejner s 4 veličine u kombinaciji ili 1*20FT kontejner s 2 veličine u kombinaciji
PELENE ZA ODRASLE: 1*40'HQ kontejner s 2 veličine u kombinaciji ili 1*20FT kontejner s 1 veličinom.
HIGIJENSKI ULOŠAK:1*40HQ s 2 različite veličine ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2.Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: DJEČJA PELENA:58*40HQ/mjesečno PELENE ZA BABY HLAČE:70*40HQ/mjesečno
ODRASLI DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PELENE ZA HLAČE ZA ODRASLE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Otprilike 15-30 dana nakon primitka depozita.
Q4. Koji su uvjeti plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje u odnosu na kopiju BL.
HIGIJENSKI ULOŠAK:1*40HQ s 2 različite veličine ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2.Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: DJEČJA PELENA:58*40HQ/mjesečno PELENE ZA BABY HLAČE:70*40HQ/mjesečno
ODRASLI DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PELENE ZA HLAČE ZA ODRASLE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Otprilike 15-30 dana nakon primitka depozita.
Q4. Koji su uvjeti plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje u odnosu na kopiju BL.
Popularni tagovi: papirnate maramice za lice, Kina dobavljači papirnatih maramica za lice, tvornica


