Uvod
NašePapirnati papir za licese proizvodi od prvoklasne drvene pulpe.
Pružaju meku teksturu, pouzdanu čvrstoću i visoku sposobnost upijanja za svakodnevnu higijensku primjenu.
Dizajniran za supermarkete, ugostiteljske dobavljače, robne marke maramica i veleprodajne distributere.
Tehnički podaci
|
Naziv proizvoda |
Mekana maramica za lice |
|
Veličine |
170 * 140 mm ili prilagođeno |
| Sloj: | 5-slojni ili prilagođeni |
|
OEM/ODM usluga: |
1. Materijal / Težina
|
Pojedinosti o proizvodu

| Naziv proizvoda: | Mekana maramica za lice |
| Materijal: | Neoštećena drvena pulpa |
| Veličina lista: | 170*140 mm |
| Sloj: | 5 slojeva |
| Povlači: | 350 listova (70 izvlačenja) |
| Miris: | N/A |
| MOQ: | 1 X 40 ft kontejner |
| Težina/pakiranje: | 100g |
| Veličina pakiranja: | 14x9x6 cm |
| Paket: | 8 pakiranja / vrećica s ručkom, 5 vrećica s ručkom / karton |
Značajke



Naše prednosti
1.OEM, ODM dostupni.
2.Pravovremeni odgovor.
3. Izvrsna usluga nakon-prodaje.
4. Naši proizvodi su životne potrebe, a ne godišnja doba, niska cijena i poštena cijena.
5. Poslovna filozofija "Kvaliteta na prvom mjestu".
6.300.000 klasa radionica.
7. Dostupni su besplatni uzorci, klijent samo treba platiti prijevoz.
Naša tvornica
Tvornica ima nekoliko proizvodnih linija, skladišta gotovih proizvoda, skladišta materijala i laboratorije za istraživanje i razvoj.

Naši certifikati
Certifikacija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 itd

FAQ
Q1.Koji je vaš MOQ?
A1:DJEČJA PELENA: 1*40'HQ kontejner s 4 veličine u kombinaciji ili 1*20FT kontejner s 2 veličine u kombinaciji
HIGIJENSKI ULOŠAK:1*40HQ s 2 različite veličine ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2.Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: DJEČJA PELENA:58*40HQ/mjesečno PELENE ZA BABY HLAČE:70*40HQ/mjesečno
ODRASLI DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PELENE ZA HLAČE ZA ODRASLE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Otprilike 15-30 dana nakon primitka depozita.
Q4. Koji su uvjeti plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje u odnosu na kopiju BL.
Popularni tagovi: mekane maramice za lice, Kina dobavljači meke maramice za lice, tvornica


