Uvod
Veleprodaja papirnih maramica za lice, proizvođač papirnih maramica za lice
Materijal: 100% čista drvena pulpa
4-slojna struktura tkanine povećava upijanje vode i izdržljivost, a istovremeno zadržava mekoću.
Prikladno za svakodnevno brisanje, uklanjanje šminke i nanošenje na osjetljivu kožu.
Tehnički podaci
| Naziv proizvoda: | Mekana maramica za lice |
| Materijal: | Djevičanska drvena pulpa |
| Veličina lista: | 175*175 mm |
| Sloj: | 4 sloja |
| Povlači: | 400 listova (100 izvlačenja) |
| Miris: | N/A |
| MOQ: | 1 X 40 ft kontejner |
| Težina/pakiranje: | 143g |
| Veličina pakiranja: | 17,5x9x7 cm |
| Paket: | 8 paketa / vrećica s ručkom, 5 vrećica s ručkom / karton |
Pojedinosti o proizvodu

Papirnati papir za lice
Mekana kutija s dizajnom koji se lako trga
S uzorkom
Bez mirisa
Značajke

Naše prednosti
1.OEM, ODM dostupni.
2.Pravovremeni odgovor.
3. Izvrsna usluga nakon-prodaje.
4. Naši proizvodi su životne potrebe, a ne godišnja doba, niska cijena i poštena cijena.
5. Poslovna filozofija "Kvaliteta na prvom mjestu".
6.300.000 klasa radionica.
7. Dostupni su besplatni uzorci, klijent samo treba platiti prijevoz.
Naša tvornica
Tvornica ima nekoliko proizvodnih linija, skladišta gotovih proizvoda, skladišta materijala i laboratorije za istraživanje i razvoj.

Naši certifikati
Certifikacija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 itd

FAQ
Q1.Koji je vaš MOQ?
A1:DJEČJA PELENA: 1*40'HQ kontejner s 4 veličine u kombinaciji ili 1*20FT kontejner s 2 veličine u kombinaciji
HIGIJENSKI ULOŠAK:1*40HQ s 2 različite veličine ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2.Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: DJEČJA PELENA:58*40HQ/mjesečno PELENE ZA BABY HLAČE:70*40HQ/mjesečno
ODRASLI DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PELENE ZA HLAČE ZA ODRASLE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Otprilike 15-30 dana nakon primitka depozita.
Q4. Koji su uvjeti plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje u odnosu na kopiju BL.
Popularni tagovi: veliki papirnati papir za lice, Kina dobavljači velikog papirnog papira za lice, tvornica


