Opis
Uvod
Papirnate maramice za lice
Zidni-papir za izvlačenje s donje strane
Mekana, izdržljiva, upijajuća
Nema prašine
Tehnički podaci
| Parametar | Specifikacija |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Papirnate maramice za lice |
| Materijal | Djevičanska drvena pulpa |
| Vrsta proizvoda | Meko pakiranje tkiva |
| Prometovati | 4 sloja |
| Količina listova | 1000 listova (250 izvlačenja) |
| Težina proizvoda | 240 g |
| Veličina lista | 128 × 180 mm |
| Veličina paketa | 22,5 × 13 × 9 cm |
| Vrsta teksture | S uzorkom |
| Boja | Bijela |
| Miris | Neobavezno |
| Vlačna čvrstoća | Visoka otpornost na mokro i suho |
| Vrsta pakiranja | Soft Pack |
| OEM usluga | na raspolaganju |
| Primjena | Kućanstvo, Komercijala, Ugostiteljstvo |
Pojedinosti o proizvodu

Materijal: 100% čista drvena pulpa
Sloj: 4 sloja
Povlačenje: 1000 listova (250 povlačenja)
Težina/pakiranje: 240g
Veličina lista: 128*180 mm
Veličina pakiranja: 22,5 × 13 × 9 cm
Značajke
Naše prednosti
1.OEM, ODM dostupni.
2.Pravovremeni odgovor.
3. Izvrsna usluga nakon-prodaje.
4. Naši proizvodi su životne potrebe, a ne godišnja doba, niska cijena i poštena cijena.
5. Poslovna filozofija "Kvaliteta na prvom mjestu".
6.300.000 klasa radionica.
7. Dostupni su besplatni uzorci, klijent samo treba platiti prijevoz.
Naša tvornica
Tvornica ima nekoliko proizvodnih linija, skladišta gotovih proizvoda, skladišta materijala i laboratorije za istraživanje i razvoj.

Naši certifikati
Certifikacija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 itd

FAQ
Q1.Koji je vaš MOQ?
A1:DJEČJA PELENA: 1*40'HQ kontejner s 4 veličine u kombinaciji ili 1*20FT kontejner s 2 veličine u kombinaciji
PELENE ZA ODRASLE: 1*40'HQ kontejner s 2 veličine u kombinaciji ili 1*20FT kontejner s 1 veličinom.
HIGIJENSKI ULOŠAK:1*40HQ s 2 različite veličine ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2.Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: DJEČJA PELENA:58*40HQ/mjesečno PELENE ZA BABY HLAČE:70*40HQ/mjesečno
ODRASLI DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PELENE ZA HLAČE ZA ODRASLE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Otprilike 15-30 dana nakon primitka depozita.
Q4. Koji su uvjeti plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje u odnosu na kopiju BL.
HIGIJENSKI ULOŠAK:1*40HQ s 2 različite veličine ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2.Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: DJEČJA PELENA:58*40HQ/mjesečno PELENE ZA BABY HLAČE:70*40HQ/mjesečno
ODRASLI DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PELENE ZA HLAČE ZA ODRASLE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Otprilike 15-30 dana nakon primitka depozita.
Q4. Koji su uvjeti plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje u odnosu na kopiju BL.
Popularni tagovi: masovni papirnati papir za lice, Kina dobavljači papirnog papira za lice, tvornica



